PREŠLI SMO NA www.krscanskiforum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je tolerancija Hrišćanski koncept ?

2 posters

Go down

Da li je tolerancija Hrišćanski koncept ? Empty Da li je tolerancija Hrišćanski koncept ?

Postaj by amos čet sij 20, 2011 2:57 am

Više puta do sada sam imao rasprave na forumu dali je tolerancija ispravna za jednog iskrenog vernika.
Moram odmah da kažem da je to doktrina koju je sam sotona inputirao jadnim i prevarenim Hrišćanima zajedno sa preokrenutim stihom iz biblije ne čini drugima ono što nebi voleo da tebi čine kojim pozivaju da odobravamo tuđ put kao dobar iako znamo da će ga taj put odvesti u propast.
Šta vi mislite o tome ? Dali tolerancija uvlači vernike u licemerje, ja verujem da upravo to radi.
amos
amos
Global Moderator
Global Moderator

Broj postova : 170
Join date : 11.01.2011

[Vrh] Go down

Da li je tolerancija Hrišćanski koncept ? Empty Re: Da li je tolerancija Hrišćanski koncept ?

Postaj by SIPA pon vel 14, 2011 4:52 pm

amos je napisao/la:Više puta do sada sam imao rasprave na forumu dali je tolerancija ispravna za jednog iskrenog vernika.
Moram odmah da kažem da je to doktrina koju je sam sotona inputirao jadnim i prevarenim Hrišćanima zajedno sa preokrenutim stihom iz biblije ne čini drugima ono što nebi voleo da tebi čine kojim pozivaju da odobravamo tuđ put kao dobar iako znamo da će ga taj put odvesti u propast.
Šta vi mislite o tome ? Dali tolerancija uvlači vernike u licemerje, ja verujem da upravo to radi.

U svakom slucaju volio bih da izrazim i naglasim svoje slaganje sa vasim misljenjem AMOS. Gdje bih istakao da se u principu zaboravlja da je Bog ne samo Bog ljubavi vecma je Bog i Bog pravde sto naravno neznaci isukati mac odmah i uvijek nego li pravdu dovesti pred Boga. Hriscani u principu dozivaljavaju jednu veliku indokrinaciju na ovoj temi kad su programatori njihovih zivota osjecaju i emocije te u tom pravcu gledano definicija okreni drugi obraz ima malo drukciji smisao kad se gleda iz ove perspektive.
SIPA
SIPA

Broj postova : 13
Join date : 01.02.2011

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.